BALIKESİR TARİHİNE YAKIŞANI YAPTI
FETÖ Silahlı Terör Örgütü'nün 3 yıl önce düzenlediği darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir'de de geniş katılımlı programlar gerçekleştirildi. 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü etkinlikleri kapsamında binlerce kişi ellerinde Türk bayrakları ile demokrasi nöbeti tuttu. Koca Seyit'in torunları 15 Temmuz'un üçüncü yıl dönümünde bir kez daha vatanına nasıl sahip çıktığını gösterdi. Dosta güven, düşmana korku verdi. Balıkesirli dün olduğu gibi bugün de, yarın da nerede olacağını tüm dünyaya ilan etti.
BALIKESİR NÖBETTE
Vali Ersin Yazıcı, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle tüm Türkiye'de olduğu gibi Balıkesir'de de gerçekleştirilen demokrasi nöbetlerine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Balıkesir'in çok büyük bir gurur ile bu nöbete katıldığını ve demokrasiyi sahiplendiğini ifade eden Vali Yazıcı, Balıkesir'in kendine yakışanı yaptığını kaydetti.
BALIKESİR HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ...
15 Temmuz'da ülkeye kurulan büyük tuzağın halk tarafından bozulduğunu ifade ederek vatanı ve bayrağı için sokağa inen herkese bir kez daha teşekkür eden Vali Yazıcı, "Milli birliğimizi ve demokrasimizi hedef alan hain FETÖ silahlı terör örgütü tarafından yapılan kalkışmanın üçüncü yıl dönümü olan 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü, tüm ülkemizde olduğu gibi Balıkesir'de de Valiliğimiz tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle Valilik önünde 15 Temmuz Milli İrade Meydanında düzenlenen etkinlikte, gece boyu coşkulu bir şekilde büyük bir katılım sağlayan tüm Balıkesirli hemşehrilerime şükranlarımı sunarım. Bu süreçte vatanımız için meydanları boş bırakmayan Balıkesirli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Balıkesir her zaman olduğu gibi yine kendine yakışanı yaptı. Allah bu aziz hemşehrilerimizden ve milletimizden razı olsun." dedi.
 
 
 
 
 
 
Balıkesir 112 Acil Çağrı Merkezi Bilgi İşlem ve Teknik Hizmetler Bürosu
(Not: Sitemize İçerik Ekleme ve Düzenleme İşlemleri Devam Etmektedir.)